PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE SZKOLENIE Z KINEZJOTAPINGU

JAK NIWELOWAĆ BÓL,

PRZYSPIESZAĆ REGENERACJĘ,

KORYGOWAĆ POSTAWĘ I WPŁYWAĆ NA RUCH PRZY POMOCY PLASTRA?

WIDZISZ A - ZRÓB B

 

Metoda nauczania nastawiona na efekty. Dzięki niej nawet osoby nie znające zaawansowanej anatomii i fizjologii, nauczą się poprawnie stosować kinezjotaping. 

Osoby doświadczone natomiast jeszcze dokładniej rozwiną swój warsztat.

~ 40 APLIKACJI

 

W trakcie kursu wykonasz około 40 różnych aplikacji, poczujesz je na sobie, szybko skorygujesz popełniane błędy. Im więcej aplikacji wykonasz, tym lepszy będziesz w praktyce.

Tyyyyyyle PRAKTYKI

 

Szkolenie trwa 10 godzin, z czego 2 to przerwy i 1 godzina teorii. Cała reszta to wycinanie, klejenie, pytania, odpowiedzi i doświadczanie na własnej skórze.

Na jednym kursie uczestnicy zużywają nawet 140 rolek tejpów - czyli 700 metrów.

ZNAKOMITY SKRYPT

 

Otrzymasz skrypt, z którego będziesz korzystać, doskonaląc swoje techniki po kursie. Masz pewność, że niczego nie zapomnisz, a cała wiedza jedzie z Tobą do domu.

GRUPA WSPARCIA

 

Facebookowa grupa wsparcia. Wszyscy uczestnicy kursu mają dostęp do zamkniętej grupy wsparcia, gdzie zawsze mogą zadać pytanie i poszukać rozwiązań nietypowych problemów.

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE ?

DLA TRENERÓW

DLA FIZJOTERAPEUTÓW

DLA ZAWODNIKÓW

DLA OSÓB WSPIERAJĄCYCH ZAWODNIKÓW W CZASIE ZAWODÓW

DLA OSÓB CHCĄCYCH POSZERZYĆ ZAKRES SWOICH USŁUG

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

  • GOTOWE, SKUTECZNE PRZYKŁADY POSTĘPOWANIA

  • PRZYKŁADY NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCYCH SIĘ PRZYPADKÓW I ROZWIĄZANIA PROBLEMÓW

  • ZNAKOMITE UZUPEŁNIENIE USŁUGI TRENERA PERSONALNEGO

  • AUTOTERAPIA ZAWODNIKA

  • MUST HAVE DLA FIZJOTERAPEUTÓW - JAKO PODSTAWOWA LUB UZUPEŁNIAJĄCA TERAPIA

  • LATA PRAKTYKI SKOMPRESOWANE DO JEDNEGO KURSU - esencja wiedzy o kinezjotapingu

  • DOŚWIADCZENIE SZKOLENIOWCA BUDOWANE WŚRÓD ZAWODOWCÓW I AMATORÓW

  • SKRYPT, DO KTÓREGO WRÓCISZ W KAŻDEJ SYTUACJI

  • FACEBOOKOWA GRUPA WSPARCIA 

  • WYKONASZ OKOŁO 40 APLIKACJI, ZUŻYJESZ 30 METRÓW TEJPÓW

NIE LEJEMY WODY - STAWIAMY NA PRAKTYKĘ

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

POZNAŃ

28.07.2018

UWAGA!!!   

ZGŁOSZENIA NA SZKOLENIE DOFINANSOWANE MUSZĄ ZOSTAĆ ROZPATRZONE I ZAAKCEPTOWANE, PRZEZ OPERATORÓW WŁAŚCIWYCH DLA MIEJSCA ZATRUDNIENIA LUB PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI.

 

Dla każdego województwa procedury wyglądają inaczej i obowiązują inne terminy składania wniosków.

Skontaktuj się z  nami za pomocą formularza, prześlemy wszystkie szczegóły.

1800 zł

0 zł

CZY WIESZ, ŻE MOŻESZ TO WSZYSTKO MIEĆ ZA DARMO?

UZYSKAJ NIEZBĘDNE INFORMACJE - NIE ZWLEKAJ

Twój e-mail:
Imię:
Województwo w którym jesteś zatrudniony lub prowadzisz działalność
Powiat w którym zarejestrowana jest działalność.
Które szkolenie Cię interesuje?
Poznań 28.07.2018
Bydgoszcz 29.07.2018
Katowice 25.08.2018
Kielce 15.09.2018
Zielona Góra 06.10.2018
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktujemy się z Tobą  po otrzymaniu zgłoszenia.

LIMIT MIEJSC - 20 OSÓB

AUTOR SZKOLENIA

Marcin Kasperski

 

Magister fizjoterapii. CrossFit LVL 2 Trainer. Założyciel SOLIDBODY.pl. Współzałożyciel wrocławskiego klubu CrossFit Black Star. RockTape Functional Movement Taping Basic & Profesional, CrossFit Mobility Trainer, Diagnostyka Funkcjonalna FMS. Trener personalny. Trener przygotowania motorycznego. Triathlonista amator.

 

Wieloletnia praktyka wśród zawodników i amatorów -  tysiące wykonanych aplikacji. Wielokrotny członek zespołu fizjoterapeutów podczas mistrzostw Europy CrossFit Regionals. Autor i prowadzący szkolenia z zakresu kinezjotapingu i treningu funkcjonalnego. Trener przygotowania motorycznego zawodników piłki nożnej, futbolu amerykańskiego, tenisa, koszykówki i lacrosse. 

KONTAKT

 

szkolenia@solidbody.pl

+48 500 307 584

40

7h

"Tylko kompleksowe, interdyscyplinarne i indywidualne podejście, do każdego klienta pozwala osiągnąć założone cele."

Przeanalizuj swoją dyscyplinę pod kątem tapingu.

 

Dowiedz się jak wychodzić poza schematy, zacznij myśleć o tapingu przez pryzmat ruchu.

 

CO NA CIEBIE CZEKA ?

ZAPISZ SIĘ

Lub po prostu dzwoń

 

 

 

 +48 500 307 584

POMAGAMY UZYSKAĆ 100% REFUNDACJĘ

KOSZTÓW SZKOLENIA

Kurs stworzyłem z myślą o trenerach, zawodnikach różnych dyscyplin, fizjoterapeutach. Celem jest, żeby w prosty, ale dokładny sposób przekazać całą dotychczas zebraną przeze mnie wiedzę na temat tapingu w sporcie. 

 

Stosuję tę metodę w codziennej praktyce. Przeszedłem drogę od bycia dużym sceptykiem do wielkiego entuzjasty. Taping nie jest wyjątkowy, nie jest spektakularny ani skomplikowany - najważniejsze jest to, że działa.

 

Kinezjotaping nie jest zarezerowany tylko dla fizjoterapeutów. Dogłębna wiedza diagnostyczna oczywiście pomaga poprawnie ocenić problem i skuteczniej go leczyć, ale znając schematy postępowania w konkretnych przypadkach, każdy jest w stanie z 90% skutecznością stosować kinezjotaping. Praktykując i spotykając się z różnymi problemami, jest w stanie jeszcze bardziej poprawić tę skuteczność. 

 

Stąd tak mocne nastawienie na część praktyczną tego szkolenia. Przyjrzymy się różnym dyscyplinom, konkretnym ruchom, które jesteśmy w stanie wspomagać i usprawniać, dzięki odpowiedniej aplikacji plastra. Nauczysz się jak wspierać swojego zawodnika, lub samego siebie, w przygotowaniach do wyczynów sportowych, w ich trakcie, oraz przyspieszać regenerację po nich. 

CrossFit, biegi długodystansowe, weightlifting i powerlifting, tenis, piłka nożna, motorsport, biegi OCR - to tylko niektóre z dyscyplin, w których zastosowanie znajdzie kinezjotaping.

Bóle przeciążeniowe kręgosłupa, kolan, ścięgna Achillesa, kręcz karku, łokieć tenisisty i golfisty, bóle barku, drenaż limfatyczny, redukcja opuchlizn i wysięków, przyspieszanie regeneracji - wszędzie tam zajrzymy, omówimy przypadek i znajdziemy na niego konkretny sposób aplikacji plastra. 

 

Na deser ciekawostka ze świata CrossFitu: weźmiemy na tapetę treningi z 3 dni CrossFit Regionals i omówimy w jaki sposób przewidywać problemy, które mogą wystąpić. Jak im zapobiegać, jak wspierać zawodnika w regeneracji lub dodać mu kilka procent mocy podczas nadchodzącego treningu.

Zaczynamy o 9:00. Wprowadzamy niezbędne zagadnienia teoretyczne i jeszcze przed pierwszą przerwą kawową o 10:30, przechodzimy do pierwszych cięć tejpów.

Następnie, aż do przerwy obiadowej o 15:00, intensywnie wycinamy, kleimy, analizujemy, odrywamy i znów kleimy. Zostanie naprawdę mało miejsc na Waszych ciałach nie dotkniętych przez tejpa tego dnia :)

Posileni po obiedzie i chwili oddechu, wracamy na kolejne 3 godziny, by przeanalizować bardziej złożone aplikacje tejpów i oczywiście je nakleić. O 19:00 kończymy z pełnymi głowami i rozchodzimy się do domu.

 

Co ważne - nie musisz się martwić o jedzenie, bo tego dnia o wszystko zadba katering dietetyczny. Pamiętaj, żeby zgłosić nam, jeżeli wybierasz opcję wegetariańską. 

HARMONOGRAM SZKOLENIA

BYDGOSZCZ

29.07.2018

KATOWICE

25.08.2018

KIELCE

15.09.2018

ZIELONA GÓRA

06.10.2018

JESTEŚ ZATRUDNIONY LUB PROWADZISZ DZIAŁALNOŚĆ?

TO SZKOLENIE MOŻE ZOSTAĆ W 100% DOFINANSOWANE